Last minute zájezdy Lago di Garda. Letos nabízíme i zkrácené pobyty ...více v sekci Last minute
Lago di Garda...dovolená na Lago di Garda, dovolená s dětmi, aktivní dovolená u jezera Garda...
Ubytování v Itálii na Lago di Garda a v okolí...více
Cyklistika na Gardě, golf na Lago di Garda, windsurfing a ferraty u jezera Garda..více
Zábavní parky Gardaland a Movieland - vstupenky se SLEVOU od nás ...více
Vyzkoušejte italskou kuchyni na Lago di Garda...více
Tipy na výlet u jezera Garda
Ostatní italská jezera - ubytování u Lago di Como a Lago Maggiore
Kulturní akce na Lago di Garda
LAST MINUTE GARDA MĚSTA na Lago di Garda UBYTOVÁNÍ Lago di Garda SPORTOVNÍ AKTIVITY ZÁBAVA GASTRONOMIE TIPY NA VÝLET OSTATNÍ ITALSKÁ JEZERA KULTURNÍ AKCE

Lago di Garda

mapa Lago di Garda

Oblíbené jezero Lago di Garda je vhodné pro všechny milovníky krásného počasí a koupání, pro sportovce a rovněž nabízí vyžití pro rodiny s dětmi. Tady se nudit nebudete!

Vyberte si ubytování u jezera Lago di Garda. Nabízíme apartmány, hotely, kempy, rezidence – také přímo u jezera.

Dovolená s dětmi u Lago di Garda to jsou pláže a koupání, zábavní parky Gardaland a Movieland, návštěvy hradů a italská zmrzlina! Rodinná dovolená na Lago di Garda se Vám bude líbit.

Milovníci agroturistiky si také přijdou na své, najdou tu vinařství, farmy, olivové háje.

Máte rádi aktivní dovolenou? Tak neváhejte zkusit ferraty, windsurfing, jachting, canyoning, paragliding.. Lago di Garda na kole! Příznivci golfu najdou na Gardě a v okolí několik krásných hřišť.

Nabídneme Vám i zkrácené pobyty třeba na 3 či 4 noci. Lago di Garda nabízí mnoho možností pro Vaši letní dovolenou.

mapa Lago di Garda Dro Tenno Arco Riva del Garda Nago Torbole Limone sul Garda Tremosine Malcesine Tignale Brenzone Gargnano Castelletto di Brenzone Toscolano Maderno S. Zeno del Benaco Gardone Riviera Salo Torri del Benaco San Felice del Benaco Costermano Garda Manerba del Garda Soiano del Lago Moniga sul Garda Padenghe sul Garda Desenzano del Garda Lonato del Garda Affi Bardolino Lazise Peschiera del Garda Pozzolengo Castelnuovo del Garda Verona


Popis destinace

Jezero Lago di Garda

je největší italské jezero a rozprostírá se na hranici mezi třemi regiony - Trentino na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneto na jihu a východě. Nejsevernější cíp jezera Garda leží takřka v lůně dvoutisícových Alp a na jihu se otevírá Středozemnímu moři. Díky této poloze má i středomořské klima. Pod zasněženými vrcholky tu kvetou oleandry, pomerančovníky, zrají olivy, fíky a další subtropická květena.

Hladinu jezera křižují jachty, plachetnice, motorové čluny nebo surfaři. Jezero Lago di Garda je šedesát kilometrů dlouhé a pět kilometrů široké. Na pobřeží bylo vystavěno mnoho hotelů, penzionů a honosných vil s vlastními plážemi a nádhernými terasami s výhledem na jezero.
Jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží jezera Lago di Garda je městečko Malcesine a jeho středověký hrad Scaligero nebo nejvyšší vrchol Monte Baldo. Hrad byl postaven na skále nad jezerem jako nedobytná pevnost. Dnes je zde přírodovědné muzeum. Na horu Monte Baldo vyveze turisty kabinová lanovka, která nejen, že stoupá nahoru, ale také se otáčí kolem své osy, takže okolí je možné shlédnout ze všech stran. Další místo, které stojí za návštěvu je městečko Bardolino, které dalo název známému červenému vínu. Dominantou města Sirmione je středověký hrad Rocca Scaligera a na samotném cípu poloostrova se nachází římské ruiny. Nedaleko města Peschiera del Garda se nachází největší italský zábavní park Gardaland a krásný aquapark Cavour najdete ve městě Valeggio.

Ubytování u jezera Lago di Garda! Nabízíme apartmány a hotely přímo u jezera. Sportovní dovolená - na kolo na Gardu (cyklotrasy Lago di Garda), windsurfing, jachting, ferraty na Gardě, canyoning, paragliding ...atd. Dovolená s dětmi u Lago di Garda to jsou pláže, zábavní parky Gardaland, Movieland. Rodinná dovolená u jezera Garda ! Chcete další informace o jezeru Garda? Napište nám.

Seznam kapacit

Fotogalerie


Gardaland zábavní park
Gardaland pro děti i dospělé
Arco centrum Lago di Garda
Arco centrum Lago di Garda

Arco centrum Lago di Garda
Arco centrum Lago di Garda
Arco centrum Lago di Garda
Lago di Garda sever
Lago di Garda sever

Lago di Garda sever
Lago di Garda sever
Lago di Garda sever
Arco - na kolo? Na Gardu!
pizza ? výborná u jezera

spritz aperol ? nejlepší na Lago di Garda
pasta ! Užijte si italskou kuchyni..
Dejte si zákusek...na Gardě!